Aizdevums pret auto

  Aizdevuma summaAizdevuma TermiņsUzzināt vairāk
binoĀtrais Kredīts70 €425 €10 dienas30 dienasPieteikties
onefinancePatēriņa Kredīts300 €10 000 €3 mēn.6 gadiPieteikties
1lizingsAuto Līzings1000 €25 000 €3 mēn.6 gadiPieteikties

AIZDEVUMS PRET AUTO, IESPĒJAMS, KA TAS IR RISINĀJUMS

Ja Jūsu rīcībā ir automašīna, kurai Jūs esat gan īpašnieks, gan turētājs, aizņemties naudu ir vienkāršāk, pat tajos brīžos, kad Jūsu kredītvēsture ir bojāta.

Mūsu kreditēšanas lapā, mēs saprotam Jūsu situāciju un šeit esam šeit, lai palīdzētu jums īstajā laikā, un mēs ceram, ka tas palīdzēs Jums gūt labumu.

Aizņematies savu kredītu neatkarīgi no Jūsu kredītvēstures. Kredīts pret auto ir viens no labākajiem veidiem,  atjaunot Jūsu sabojāto kredītvēsturi vai aizņemties vienkārši, ja nepieciešams un kreditetāji dod mazākus aizdevumus, nekā Jums nepieciešams.

Jūs aizņēmaties naudas summu, kas jums jāatmaksā noteiktā laika periodā (saukts par termiņu). Jums būs jāparaksta kredīta līgums, kas norāda aizņemto summu un to, jūs to atmaksāsiet. Šis ir ļoti līdzīgs klasiskajam auto līzingam, jo par auto īpašnieku, uz līgumu termiņu, kļūst kreditētājs, bet Jūs paliekat par turētāju.

Termiņš var būt dažāds, taču parasti tas ir no 12 mēnešiem līdz 5 gadiem. Ja jums nav jāmaksā aizdevuma pilna summa līdz termiņa beigām vai ja nevarat atļauties veikt tādus pašus maksājumus par aizdevuma darbības laikupēdējais maksājums jāveic vienreizējs maksājums. Lai gan šī iemesla dēļ atmaksas maksa ir par pieņemamu cenu, jums var būt atlicis daudznaudas, lai apmaksātu vai atsāktu finansējumu, kad tas beidzas.

Aizdevumu pret auto piedāvā 1lizings.lv