Bezprocentu aizdevums

  Aizdevuma summaAizdevuma TermiņsUzzināt vairāk
binoĀtrais Kredīts70 €425 €10 dienas30 dienasPieteikties
onefinancePatēriņa Kredīts300 €10 000 €3 mēn.6 gadiPieteikties
1lizingsAuto Līzings1000 €25 000 €3 mēn.6 gadiPieteikties

Jautājums – kā ietaupīt – noteikti ir aktuāls ikvienam.

Tiem, kam ir jāaizņemas, konkurence starp pakalpojumu sniedzējiem nozīmē, ka jūs varat saņemt lētu aizdevumu vai pat bezmaksas aizdevumu (bezprocentu aizdevumu).

Aizņēmumi vienmēr būtu jāiekļauj budžetā, un tie ir precīzi jāplāno, lai Jūs zinātu, vai varat atmaksāt.

Šie kredīti, kas pazīstami arī nenodrošinātie aizdevumi – tiem nav jāliek ķīla no klienta puses. Klients parakstot līgumu, piekrīt, ka, aizņemto summu no aizdevēja atmaksās, un piekrīt to atmaksāt atpakaļ noteiktā laikposmā, par kuru tiek noslēgts līgums. Līgumā minēta ikmēneša fiksētais ikmēneša maksājums. Bezprocentu aizdevumiem šī laika posms, kurā tas ir jāatmaksā parasti nepārsniedz 30 dienas.

Standarta aizdevuma gadījumā, aizdevējs iekasēs procentus, kas ir maksa par naudas izmantošanu – Jums būs jāmaksā pamatsummu plus procenti. Priekšrocība bezprocentu aizdevuma gadījumā ir – Jums jāatmaksā tikai un vienīgi pamatsumma, t.i. Jūs par naudas izmantošanu nemaksājiet neko.

Aizdevums365.lv sniedz informāciju par bezmaksas aizdevumiem un arī par to, vai citas finanšu iespējas jums var būt izdevīgākas.

Ja aizdevums ir nepieciešams uz īsu termiņu, bezprocentu aizdevumi no aizdevējiem būtiski samazina izmaksas, tas nozīmē, ka daudzos gadījumos tie vispirms ir jāizmanto.

Bet daudz kas ir atkarīgs no , ko vēlaties no aizdevuma un cik daudz vēlaties aizņemties

Bezmaksas aizdevumi nozīmē, ka Jūs ietaupīsit naudu. Daudziem aizdevumiem, jo īpaši bezprocentu aizdevumiem, ir sodiTas nozīmē, ka, neraugoties uz to, ka jums būs jāmaksā tikai pamatsumma, kavējot atmaksas termiņu (neatmaksājot noteiktajā laikā), Jums būs jāmaksā vēl lielāka arī procenti par izmantoto laiku – kopš aizņemšanās brīža un vēl soda procenti.